Ознака: еурокомпозит

МАНДАТОТ СЕ ПОАРЧИ ПРОБЛЕМОТ СТОО: Вработените од „Еурокомпозит“ пак  на протест

ПРОТЕСТ ВО ЕУРОКОМПОЗИТ: Денеска во Прилеп блокада, задутре во Скопје пред Влада

Протест на Еурокомпозит: Го бараме тоа што ни го вети премиерот Заев

Нов протест на Еурокомпозит: Се уште нема ништо од ветувањата на Анѓушев

Пред избори во Прилеп: Сугаревски, Анѓушев и Заев ветија светла иднина за Еурокомпозит

Протест на Еурокомпозит: Бараме од Заев чин на добра волја со 150.000 евра за отпремнините

Заев: Тврдам дека Еурокомпозит има перспектива

Протест на Еурокомпозит: Четири часа бевме пред Влада и никој не не прими

Незадоволство во Еурокомпозит: В понеделник доаѓаме пред Владата во Скопје

Револт во Еурокомпозит: Повторно сме изманипулирани и излажани