Ознака: катар
Свет 09:40

БЕЛАТА КУЌА: Џо Бајден синоќа телефонски разговараше со емирот на Катар за заеднички напори за примирје во Газа

Свет 12:37

МНР НА КАТАР: Се надеваме дека примирјето меѓу Израел и Хамас ќе продолжи и по истекот на договорените 4 дена

Спорт 10:36

СП2022: Хрватска заработи над 50 милиони евра

Спорт 14:59

СП КАТАР 2022: Португалската федерација тврди дека Роналдо не се заканил со напуштање на репрезентацијата

Спорт 14:25

СП КАТАР 2022: Уго Санчез тврди дека Шпанија намерно загуби од Јапонија 

Свет 09:32

КАТАР: Една милијарда долари за купување антидрон системи од САД

Спорт 13:46

ОД КАТАР ВО КОСОВО: Стадионот 974, на кој се играат натпревари на СП 2022, може да го добие косовската Фудбалската федерација

Свет 13:00

СЕЌАВАЊЕ НА ЗГАСНАТАТА ФУДБАЛСКА ЅВЕЗДА: На Мундијалот во Катар одбележани две години од смртта на Марадона

Спорт 12:56

БУКАРИ: Ме совладаа емоциите кога го постигнав голот за својата земја, но не е вистина дека го провоцирав Роналдо

Спорт 09:40

СП КАТАР 2022: Приведен американскиот новинар Грант Вал на стадион поради тоа што носел маица на ЛГБТ со боите на виножитото