Ознака: костадинов

(видео) КОСТАДИНОВ: Нема правда, нема мир!

КОСТАДИНОВ: Секој ден сум пред граѓаните со зборови кои тежат

(видео) КОСТАДИНОВ: Мицкоски го брани криминалот и ја спречува интеграцијата на РС Македонија во ЕУ и во НАТО

(видео) КОСТАДИНОВ: Мицкоски се надева, но нема да успее да ни ја поткопа правната држава 

КОСТАДИНОВ: Заев се соочи со смртта за денес да живееме слободно пред вратите на ЕУ и НАТО

(фото) КОСТАДИНОВ ПО ИЗЈАВАТА ЗА ОНА НА „П“: Заев одлучен до крај против мафијата!

(видео) КОСТАДИНОВ ЗА РЕКЕТ: Премиерот Заев и СДСМ се борат за правда, а ВМРО-ДПМНЕ сака да ја сруши нашата правна држава

(видео) КОСТАДИНОВ: Снимката во Ла Верита е по сценарио во кое сите мрачни сили се врпрегнати против нас и нашата правна држава

Костадинов: Денеска сум кај моите струмичани и го гледам задоволството од „зелената нафта“

КОСТАДИНОВ: Само за неколку дена донесовме куп одлуки за повисок животен стандард на граѓаните