Ознака: костадинов

(фото) КОСТАДИНОВ ГО „ОТКРИ“ КРИМИНАЛОТ ВО РЕКЕТ: Мицкоски е виновен, веднаш да оди во Шутка

КОСТАДИНОВ: Ние правиме автопати, тие спотови и тоа е суштинската разлика меѓу СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ

(видео) КОСТАДИНОВ: СДСМ од коронавирусот спаси 250.000 работни места и над 35.000 компании, а во ВМРО-ДПМНЕ се неодговорни

КОСТАДИНОВ: Ние пиштевме од нивниот терор, тие вриштат од нашите големи успеси!

(фото) КОСТАДИНОВ: Денеска во Миравци е потврден напредокот на државава

КОСТАДИНОВ: Марширавме за правда и со Законот за ЈО ја донесовме за сите

(видео) КОСТАДИНОВ: Човекот (Бранко Тричковски) ич не е поврзан со СДСМ

(видео) КОСТАДИНОВ: Да не бев политичар ќе бев пилот

КОСТАДИНОВ: Сакаме да влеземе во суштинска дебата, не кочете ја реформата, тргнете ги амандманите

ОСТВАРЕН 30- ГОДИШНИОТ КОПНЕЖ НА КОСТАДИНОВ: Мојот Шеф (Заев) и Кралицата!