Ознака: пораз
Свет 11:55

ЗЕЛЕНСКИ: Русија нема сила пак да го нападне Киев, а Западот се плаши и од руски и од украински пораз и оваа ситуација е апсурдна

Спорт 11:02

ЃОКОВИЌ ПО ПОРАЗОТ ОД СИНЕР: Јаник заслужи да победи оти во клучните моменти му дадов можност да ја преземе контролата

Спорт 09:47

АНЧЕЛОТИ ПО ПОРАЗОТ ОД БАРСЕЛОНА: Одигравме добро и заслуживме да победиме, постои дилема за нашиот поништен гол

Спорт 10:55

РАМОС СЕ ИЗВИНИ ЗА ПОРАЗОТ: Многу сум разочаран поради навивачите, мораме да покажеме карактер во реваншот против Баерн

Свет 11:04

ЗЕЛЕНСКИ: На цел свет му е јасно оти Русија претрпе пораз во Украина, Русите се кукавици

Спорт 12:47

Лига 1: Покетино разочаран по поразот од Ница

Спорт 11:32

Јувентус го претрпе најголемиот пораз во Лигата на шампионите во последните 63 години

Спорт 11:31

Артета за поразот од Брентфорд: Арсенал ја започна сезоната против добар противник

Спорт 11:15

Надал поразен на АТП турнирот во Вашингтон

Спорт 11:22

Кошарка: Сензационален пораз од Нигерија на американскиот Дрим тим