Ознака: преговори

КОЛУМНА НА ЈАНЕВСКИ: Бугаринот Гоце и „Северната будала“ Делчев

Спорт 10:50

Ибрахимовиќ е подготвен за преговори со Милан

Хан утре во Скопје го отвора скринигот

Свет 17:07

Северна Кореја: Преговорите со САД се „за жалење“

Свет 17:02

Претседателот Мета го замрзна грчко – албанскиот договор за морската граница

Свет 12:34

ОН: Завојуваните страни во Јемен на преговарачка маса

КОЛУМНА НА ЈАНЕВСКИ: Бриселски дебакл на Заевци

Свет 17:20

И ВО АЛБАНИЈА ИСТА ПЕСНА КАКО КАЈ НАС: Баша му порача на Рама да престане да ги лаже Албанците дека се отворени преговори со ЕУ

ЗАЕВ НЕ ГИ ОМЕКНА СИТЕ СРЦИЊА ВО ЕУ: Македонија ќе почне преговори во 2019 година, но ако исполни повеќе услови

Коѕијас: Франција и Холандија се против преговори на Македонија за влез во ЕУ