Ознака: спасовски

„РАСТАТ“ ПЕНЗИИ ПРЕД ИЗБОРИ: Спасовски вети раст заедно со платите за најмалку 21 отсто

СПАСОВСКИ: Режимот го срушивме, Космос воскресна!

СПАСОВСКИ: За првпат по 20 години Гази Баба доби вода, Јурумлери го ослободивме од црна кал, а низ државава се градат 260 км автопати

СПАСОВСКИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ: Ги враќаме парите кај граѓаните и ги извлекуваме од сиромаштија

ПО МИЛИЈАРДАТА ОД ЦИЛЕ И ОД СПАСОВСКИ: Една милијарда евра инвестици, а Арачиново пак ќе ни ја донесе победата за сигурна иднина

СПАСОВСКИ: В петок ги отвораме сите гранични премини и аеродроми без тестови и без карантин

СПАСОВСКИ: Ковид-19 е тука, опасен е!

СПАСОВСКИ: Провери дали си корисник на ваучер за туризам на „Дома си е дома“

НЕ Е САМО ШЕКЕРИНСКА: И техничкиот премиер Оливер Спасовски сликан под знамето на УЧК

СПАСОВСКИ: Изборите на 5 јули, партиите да покажат демократски капацитет и да понудат опции за граѓаните