Џенифер Лопез (49) ја пронајде љубовта на својот живот во поранешниот бејзбол играч, Алекс Родригез. Латино дивата не штеди на романтични фотографии со избрананикот, па нејзините фанови имаат пристап до повеќето детали за нејзиниот приватен и љубовен живот.

 

 

View this post on Instagram

 

at the end of the night, it’s just us…🖤 #Grammys2019 #ANighttoRemember @arod

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on