Ознака: инзаги
Спорт 09:50

ИНЗАГИ: Нема ни што да се коментира, играта со рака е 100 отсто евидентна, акцијата е нерегуларна, а Интер заслужува респект

Спорт 10:14

ИНЗАГИ ЗА 0:0 ПРОТИВ ПОРТО: Чест и пофалби, одигравме брилијантно, играчите делуваа тимски во неверојатен натпревар

Спорт 14:39

Инзаги по освојување на купот: Натпреварот беше одлична претстава против силен противник

Спорт 10:08

Инзаги по поразот од Болоња: Тежок удар, но Интер може да надомести два бода на четири натпревари

Спорт 14:02

Симоне Инзаги по поразот од Ливерпул: Интер го одигра најдобриот натпревар во сезоната

Спорт 13:08

Симоне Инзаги: Доминиравме во секој поглед, Интер не заслужи пораз од Милан

Спорт 12:52

Инзаги по ремито со Милан: Интер заслужи повеќе

Спорт 09:09

Инзаги по поразот: Ќе бев незадоволен и со нерешен резултат, Интер одигра добро со Реал

Спорт 10:22

Инзаги: Хоакин Кореа е шлаг на тортата на Интер