Ознака: левандовски
Спорт 11:57

Левандовски избран за играч на натпреварот во купот „Жоан Гампер“

Спорт 14:14

ЛЕВАНДОВСКИ: Подготвен сум да испишам историски страници и да освојам трофеи во Барса

Спорт 13:38

Барселона испрати официјална понуда до Баерн Минхен за Левандовски

Спорт 12:27

Барселона подготвува понуда од 50 милиони евра за Левандовски

Спорт 12:11

Де Јонг: Левандовски е еден од најдобрите играчи во светот, би сакал да играм со него во ист тим

Спорт 13:51

Оливер Кан: Нема играч во Баерн што стои над клубот, му дадовме понуда на Левандовски a тој ја одби

Спорт 10:09

Ули Хенес за Левандовски: Сигурен сум 100 отсто дека Роберт ќе остане и следната сезона ќе ига во Баерн

Спорт 13:38

БАЕРН НЕМА ДИЛЕМИ: Ќе се продолжат договорите со Левандовски, Ноер и Милер

Спорт 14:40

РЕЗУЛТАТИ ОД ЛИГА НА ШАМПИОНИ: Ливерпул и Баерн Минхен обезбедија четвртфинале

Спорт 13:51

Левандовски би можел да се пресели во Атлетико доколку Баерн го ангажира Феликс