Ознака: пандов

ПАНДОВ: Какви бедници сте вие – Македонија ја направивте „Долина на волците“, а протестиравте за издадени пасоши на Македонците од Пустец

ПАНДОВ: Уставобранителите се политички осуденици на Заев и неговите бандити, кои врз патриотите ја промовираа својата сила и моќ

СОБИР ЗА СЛОБОДА: В недела протест кај затворот во Штип поради противуставно осудените уставобранители на Македонија

ПАНДОВ: По желба на Заев и Шилегов Скопје ќе има улица Нивици за да не потсетува на срамниот договор со Грција и смената на уставното име

ПАНДОВ ДО ЈАНЧЕВ: Можеш и Вице да ни го донесеш, ќе ви личи и потоа ќе си прославите

ПАНДОВ: Имало ли договор помеѓу Рускоска и Заев „услуга за услуга“?

ПОФАЛБА ОД ПАНДОВ: Пато до марата на Заеви во Зелениково сега е масовно на цело село

ПАНДОВ И ПИША НА ЈАНЕВА: Катица, замисли Фрики те знаела само од ТВ што те гледала по дома со Јовче

ПАНДОВ: Слобода за Ќосето и сите патриоти што гнијат по затвори обвинети за тероризам од мафијата која раководи со државата и правдината

ПАНДОВ: Рекетарот на мојот рекетар е и мој рекетар