Ознака: продажба

Галеника со 24 отсто раст на продажбата на македонскиот пазар

Хрватски остров со површина од 5 илјади квардатни метри се продава за 700.000 евра

Спорт 13:46

Челзи продаден за 4,25 милијарди фунти, Абрамович повеќе не е сопственик на клубот

Свет 12:56

Рускиот новинар Дмитриј Муратов ја продава Нобеловата награда што ја доби лани, парите ќе ги донира на украинските бегалци

Програмери на апликации за Епл заработиле преку 260 милијарди долари од 2008 година

Свет 12:25

СЕКТОР ШТО НЕ СТРАДА ОД КОРОНА: Продажбата на оружје зголемена во 2020 година, растот трае 6 години во континуитет

КРИВИЧЕН СУД СКОПЈЕ: Затвор 7 години за таткото што ја продал ќерка си за 6.000 евра

Свет 14:11

Багер му одговори на Трамп: Гренланд не е на продажба

Продажба преку интернет: Во Грција и Унгарија најмалку измами кон клиентите

Спорт 09:41

Реал Мадрид: На продажба се Васкез, Себаљос, Јодегард и Мајорал