Ознака: спасовски

МИНИСТЕРОТ СПАСОВСКИ ОТКРИ „РЕЖИМ“: На 17 мај 2022 година на протест против „режимот на Груевски“ му рековме – „збогум Никола, оди си“!

СПАСОВСКИ КАЈ ИСЕЛЕНИЦИТЕ ВО МАНИСА: Историјата креира и иднина, затоа и најважно е заеднички да ги сакаме и двете држави

СПАСОВСКИ МОЖЕ МИРНО ДА СПИЕ: Заканувачот со убиство на министерот С.Ф. осуден на 2 години затвор односно 4 условно

СПАСОВСКИ: Ние треба да направиме се за да влеземе во ЕУ каде секој граѓанин на нашата РСМ ќе се чувствува свој на своето

(видео) УСПЕСИ: МВР објави видео монографија за Спасовски, се чека објава и на ограбувачите на магацините на МВР и на маслото од марихуана

СПАСОВСКИ ОД АТИНА: Во нашата земја отпочнавме со соодветни процеси за управување на можниот мигрантски бран од Украина

СПАСОВСКИ: Горд сум, и во Радовиш сменивме покрив на полициската станица, врати, прозорци, фасада, видео надзор и ги реновиравме вецињата

СПАСОВСКИ: Со гордост можам да кажам дека денес имаме целосно реформирана полиција која им служи на граѓаните на нашата земја

(видео) СПАСОВСКИ ВЕЖБА АНТИТЕРОРИЗАМ: Решена заложничка криза во „Борис Трајковски“ со ВИП гости и неутрализиран ранец со експлозив

СПАСОВСКИ ЗА ГРАБЕЖОТ НА МАГАЦИНОТ НА МВР: Кражби и криминал има секаде, но важно е ние како држава имаме вистински одговор за тоа