Дваесет и пет годишно момче се обесило на кејот на реката Вардар

/ 07.08.2020

Дваесет и пет годишно момче се обесило на кејот на реката Вардар, во близина на ФФМ во Ново Лисиче.

Како што соопшти МВР, пријавата била поднесена вчера пред 20 часот, кога момчето било пронајдено.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на настанот.


Од истата категорија