Поранешниот рагбист Колтон Андервуд, е ѕвезда во новата сезона на американското риалити шоу „Bachelor“.  Американскиот Господин Совршен, отворено призна дека на 26 години сè уште е невин. Иако, тој рекол дека не сака од тоа да направи голема галама, изгледа дека продукцијата одлучила сосема спротивно.

„Девица сум, но тоа е само мал дел од она што навистина сум“, рекол во најновото шоу, кое започнало да се прикажува на 7-ми јануари.

Колтон вели дека многу луѓе го задеваат поради невиноста и му велат дека лаже, но, како што вели, тоа е вистина.

„Мислат дека не знам ништо за тоа, и всушност таквите луѓе се најстариот романтични и најсреќни”, објасни шефот на програмата “

„Многу време посветив на фудбалот, па така си го запоставив приватниот живот. Поради тоа уште не ја загубив и невиноста. Тоа е една од работите за кои не сакам да зборувам многу. Не ми е лесно да зборувам на таа тема“, тврди тој, но подоцна прилично се отвори.

 

View this post on Instagram

 

glove work

A post shared by Colton S. Underwood (@coltonunderwood) on


„Не чекам венчавка, чекам да се заљубам. Чекам да почувствувам дека е вистинско време“, рекол тој.

 

View this post on Instagram

 

Happy Monday, let’s crush it. Damn, I forgot to shave my chest again 🤷🏼‍♂️

A post shared by Colton S. Underwood (@coltonunderwood) on