Дома брусено, надвор…

Благодарение на наши читатели, ги добивме овие фотографии со знамето со Сонцето од Кутлеш на натпреварите ПСЖ-Реал М. и Ајнтрахт Франкфурт-Арсенал.

Насловната и следната фотографија се од Париз:

А ова се две фотографии од Франкфурт:

Вчера објавивме идентични фотографии, но од Минхен каде завлера гостуваше Црвена Ѕвезда на натпревар со Баерн: