Колку и да се заканува циклонот Андреа, со студ и снег, летото доаѓа, а со летото и дилемата за плажа: едноделен костим за капење, бикини или пак топлес.

Прашање е на вкус, а дефинитивно вкусот на кучето од видеово е: лудо е по топлес. Погледнете го видеото ТУКА.