Сузи Кортез, поранешна Мис Бум Бум и страсна навивачка на Барселона, која ја наречуваат жена со најдобар задник во Бразил, на својот профил на Инстаграм, се пофали со неколку насловни страници на кои беа позира гола.

Оваа секси Бразилка на Инстаграм ја следат 1,6 милиони луѓе, оа ја обожаваат уредниците на сите машки списанија.

View this post on Instagram

Paulista que tanto Amo ❤️

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on