Ознака: шекеринска

ШЕКЕРИНСКА: Не ја лажев јавноста, имав средби со Боки 13 и Катица Јанева ама не и акции со нив, а Игор Дурловски влезе во Собрание да ме убие

ШЕКЕРИНСКА: Решивме стратешки прашања и седиме на иста маса со најмоќните на Планетава

ШЕКЕРИНСКА: Колекторот во Охрид го извадивме од под тепих и го пуштивме во функција

ШЕКЕРИНСКА: Во Смилево се поклонив пред споменикот на социјалдемократот Даме Груев

ШЕКЕРИНСКА: Ме понесе возбуда и адреналин, ќе летам со параглајдер во Крушево

ШЕКЕРИНСКА: НАТО „ни меси“ 4 милијарди, а ЕУ ни носи 2,5 милијарди евра

ШЕКЕРИНСКА: Со нас и со нашиот економски патриотизам до 34.000 денари просечна плата

ШЕКЕРИНСКА: Во Охрид се гради по план!

ШЕКЕРИНСКА ОД КРУШЕВО: Спремни сме за одбрана од вториот бран на коронавирусот

ШЕКЕРИНСКА ЗА „БОМБИТЕ“ ОД СЈО: Безбедни се, политиката тргна раце од правосудството