Работното лето на пејачката Милица Тодоровиќ го опфаќа и Охрид каде што ќе ја забавува македонската публика.

Но, покрај работното лето, таа има време и за одмор и релаксација, па токму од Охрид ги почести фановите со жешка фотографија.

Фотографијата на Инстаграм веднаш наиде на позитивна критика и собра илјадници лајкови за неколку часа, погледнете

 

😚👋💦👙🌞 #ohrid #vacation #milicatodorovic #sunnyday

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on