Ознака: клоп
Спорт 13:04

Клоп по поразот од Наполи: Ливерпул има тежок период, ја преземам одговорноста

Спорт 11:38

Клоп ќе бара службена победа за Ливерпул доколку натпреварот со Манчестер јунајтед се одложи поради протести на навивачите

Спорт 10:01

Клоп: Ливерпул одигра добро, расположението и на реваншот со Виљареал треба да биде исто

Спорт 13:37

Клоп: Сакам барем еден од играчите на Ливерпул да го освои Африканскиот куп на нациите

Спорт 11:53

КЛОП ЗА ПОРАЗОТ ОД ЛЕСТЕР: Тоа беше многу чуден натпревар, Лестер ја заслужи победата

Спорт 10:09

Клоп: Одигравме речиси совршен натпревар против Атлетико Мадрид

Спорт 10:07

По поразот од Ливерпул: Симеоне објасни зошто не се ракуваше со Клоп

Спорт 12:27

Тренерот Јирген Клоп смета дека Мохамед Салах е најдобриот фудбалер во светот

Спорт 12:51

Клоп: Влијанието на британската клима за договорот е германски хумор

Спорт 12:40

Клоп: Сити е најдобриот тим на светот